Ansatte

Alle ansatte

Hanne Kristin Aasen

Lærer

Hanne.kristin.Aasen@bjertnes.vgs.no

Trine Messel Amundsen

Lærer

trine.messel.amundsen@bjertnes.vgs.no

Mads-André Andersen

Administrativ leder, avdelingsleder for servicepersonalet

Mads-Andre.Andersen@bjertnes.vgs.no

Birgit Lindseth Angen

Kontormedarbeider

Birgit.Lindseth.Angen@bjertnes.vgs.no

Malin Reynolds Aronsen

Lærer

Malin.Reynolds.Aronsen@bjertnes.vgs.no

Hege Linn Aukland

Lærer

Hege.Linn.Aukland@bjertnes.vgs.no

Tone Elisabeth Bakken

Lærer

Tone.Elisabeth.Bakken@bjertnes.vgs.no

Anne Kjersti Bekkelien

Bibliotekar

anne.kjersti.bekkelien@bjertnes.vgs.no

Runa Marianne Lie Berg

Rektor (i permisjon)

Runa.Marianne.Lie.Berg@bjertnes.vgs.no

Margareta Josefine Francesca Berg

Lærer

Margareta.Josefine.Francesca.Berg@bjertnes.vgs.no

Helene Alice Bruun

Lærer

Helene.Alice.Bruun@skedsmo.vgs.no

Kari Kristine Rise Cook

Lærer

Kari.Kristine.Rise.Cook@bjertnes.vgs.no

Lars-Christian Tryger Danielsen

Lærer

Lars-Christian.Tryger.Danielsen@bjertnes.vgs.no

Porang Emamdost

Lærer

porang.emamdost@bjertnes.vgs.no

Grethe Engen

Kontormedarbeider

Grethe.Engen@bjertnes.vgs.no

Cecilie Evju

Lærer

Cecilie.Evju@sandvika.vgs.no

Ina Therese Kristiansen Falkeid

Lærer

Ina.Therese.Kristiansen.Falkeid@bjertnes.vgs.no

Iver Flodberg

Lærer

Iver.Flodberg@bjertnes.vgs.no

Mona Frisli

Lærer

mona.frisli@bjertnes.vgs.no

Heidi Kristine Holme Frøberg

Helsesykepleier

Heidi.Kristine.Holme.Froberg@bjertnes.vgs.no

Anrun Oddveig Furset

Lærer

Anrun.Oddveig.Furset@bjertnes.vgs.no

Amelie Gidoin

Lærer

Amelie.Gidoin@bjertnes.vgs.no

Per Kristen Gisleberg

Lærer

Per.Kristen.Gisleberg@bjertnes.vgs.no

Ingvild Blinderen Gleditsch

Lærer

Ingvild.Blinderen.Gleditsch@bjertnes.vgs.no

Karen Martine Halling Grey

Lærer, IKT-veileder

Karen.Martine.Halling.Grey@bjertnes.vgs.no

Nina Helene Rognerud Grønlie

Pedagogisk leder, avdelingsleder for helse- og oppvekstfag og elevtjenesten

Nina.Helene.Rognerud.Gronlie@bjertnes.vgs.no

Svein Grønvold

Lærer

svein.gronvold@bjertnes.vgs.no

Sten Are Storvik Grønvold

Lærer

Sten.Are.Storvik.Gronvold@bjertnes.vgs.no

Marie Navestad Gundersen

Lærer

Marie.Navestad.Gundersen@bjertnes.vgs.no

Mariell Haugen

Lærer

Mariell.Haugen@bjertnes.vgs.no

Anne Britt Henriksen

Lærer, kulturkontakt

Anne.Britt.Henriksen@bjertnes.vgs.no

Linda Malene Henriksen

Lærer

linda.malene.henriksen@bjertnes.vgs.no

Herman Hernæs

Lærer

Herman.Hernas@bjertnes.vgs.no

Morten Ebbell Hestnes

Pedagogisk leder, avdelingsleder for kroppsøving/idrett og realfag

Morten.Ebbell.Hestnes@bjertnes.vgs.no

Rolf Karl Hexeberg

Lærer

Rolf.Karl.Hexeberg@bjertnes.vgs.no

Sunniva Elisabeth Holberg

Lærer

Sunniva.Elisabeth.Holberg@bjertnes.vgs.no

Jo-Inge Teig Holen

Lærer

Jo-Inge.Teig.Holen@bjertnes.vgs.no

Jesinter Kemunto Holvik

Renholder

Jesinter.Kemunto.Holvik@bjertnes.vgs.no

Marianne Evy Thorleifsdatter Isaksen

Bibliotekmedarbeider

Marianne.Evy.Thorleifsdatter.Isaksen@bjertnes.vgs.no

Thor-Egil Johannessen

Renholder

Thor-Egil.Johannessen@bjertnes.vgs.no

Dag Lennart Johansson

Systemansvarlig IT

dag.lennart.johansson@bjertnes.vgs.no

Ida Kristine Molstad Johnsen

Lærer

Ida.Kristine.Molstad.Johnsen@bjertnes.vgs.no

Julie Johnsen

Lærer

Julie.Johnsen@bjertnes.vgs.no

Anne Britt Justad

Lærer

Anne.Britt.Justad@bjertnes.vgs.no

Catherine Apego Jørgensen

Renholder

Catherine.Apego.Jorgensen@bjertnes.vgs.no

Kristin Jøtun

Lærer

Kristin.Jotun@bjertnes.vgs.no

Anna Oxaal Kaasen

Lærer

Anna.Oxaal.Kaasen@bjertnes.vgs.no

Mia Kaels Kalleberg

Miljøarbeider

Mia.Kaels.Kalleberg@bjertnes.vgs.no

Henrik Lawrence Keeler

Lærer

Henrik.Lawrence.Keeler@bjertnes.vgs.no

Morten Kilde

Lærer

Morten.Kilde@bjertnes.vgs.no

Tove Elisabeth Kittelsrud

Lærer

Tove.Elisabeth.Kittelsrud@bjertnes.vgs.no

Martine Klungseth

Lærer

Martine.Klungseth@bjertnes.vgs.no

Anne Lie Kongsrud

Sosialpedagogisk rådgiver

anne.lie.kongsrud@bjertnes.vgs.no

Somphis Kosa

Renholder

Somphis.Kosa@bjertnes.vgs.no

Sissel Merete Kristiansen

Lærer

Sissel.Merete.Kristiansen@bjertnes.vgs.no

Stein Kulseth

Lærer

Stein.Kulseth@bjertnes.vgs.no

Bodil Kvame

Pedagogisk leder, avdelingsleder for norsk, engelsk og fremmedspråk

Bodil.Kvame@bjertnes.vgs.no

Laila Larsen

Renholder

laila.larsen@bjertnes.vgs.no

Marie Laupsa

Lærer, koordinator Læringstorget

marie.laupsa@bjertnes.vgs.no

Bent Erik Laustsen

Lærer

Bent.Erik.Laustsen@bjertnes.vgs.no

Andreas Bagås Lien

Lærer

Andreas.Bagas.Lien@bjertnes.vgs.no

Lars Huseby Lilleaas

Lærer

Lars.Huseby.Lilleaas@bjertnes.vgs.no

Vigdis Maria Lind

Lærer

Vigdis.Maria.Lind@bjertnes.vgs.no

Kine Lindhardt

Lærer

Kine.Lindhardt@bjertnes.vgs.no

Randi Michaelsen

Konstituert rektor, avdelingsleder for service og samferdsel

Randi.Michaelsen@bjertnes.vgs.no

Sigurd Solvang Midtskogen

Lærer

Sigurd.Solvang.Midtskogen@bjertnes.vgs.no

Sondre Solvang Midtskogen

Lærer

Sondre.Solvang.Midtskogen@bjertnes.vgs.no

Håvard Nord Mjømen

Lærer

Havard.Nord.Mjomen@bjertnes.vgs.no

Inger Kristin Hunnestad Mushom

Lærer

Inger.Kristin.Hunnestad.Mushom@bjertnes.vgs.no

Guri Mæhlum

Karriereveileder

Guri.Mahlum@bjertnes.vgs.no

Edla Gislefoss Netland

Lærer

Edla.Gislefoss.Netland@bjertnes.vgs.no

Johnny Nilsen

Lærer

johnny.nilsen@bjertnes.vgs.no

Nina Stenvadet Nylenden

Lærer

nina.stenvadet.nylenden@bjertnes.vgs.no

Brit Darell Nymoen

Lærer

Brit.Darell.Nymoen@bjertnes.vgs.no

Kjerstin Grønstad Olsen

Lærer

kjerstin.gronstad.olsen@bjertnes.vgs.no

Lisa Therese Olsen

Lærer

Lisa.Therese.Olsen@bjertnes.vgs.no

Petter Olstad

Lærer

Petter.Olstad@bjertnes.vgs.no

Stine Ose

Lærer

Stine.Ose@bjertnes.vgs.no

Monica Ottesen

Kontormedarbeider

monica.ottesen@bjertnes.vgs.no

Sondre Kristiansen Prestøy

Lærer

Sondre.Kristiansen.Prestoy@bjertnes.vgs.no

Erik Arthur Rambøl

Lærer

erik.arthur.rambol@bjertnes.vgs.no

Håvard Rosenlund

Lærer

Havard.Rosenlund@bjertnes.vgs.no

Elin Karolina Sandelin

Sosialpedagogisk rådgiver, lærer

Elin.Karolina.Sandelin@bjertnes.vgs.no

Siv Taran Nybråten Skaret

Sosialpedagogisk rådgiver

Siv.Taran.Nybraten.Skaret@bjertnes.vgs.no

Anne-Christin Østbye Skilbrei

Pedagogisk leder, avdelingsleder for samfunnsfag, bygg- og anleggsfag og elektrofag

Anne-Christin.Ostbye.Skilbrei@bjertnes.vgs.no

Guro Smedsrud

Lærer

Guro.Smedsrud@bjertnes.vgs.no

Kjartan Soltvedt

Lærer

Kjartan.Soltvedt@bjertnes.vgs.no

Lena Kristine Sveinsson

Lærer

Lena.Kristine.Sveinsson@bjertnes.vgs.no

Lars Sveum

Vaktmester

Lars.Sveum2@bjertnes.vgs.no

Ebba Merete Asak Sætren

Lærer

ebba.satren@bjertnes.vgs.no

Hege Anita Søvik

Studieleder, eksamensleder og leder for kontorpersonalet

hege.anita.sovik@bjertnes.vgs.no

Tlf: 67073114

Heidi Halset Thingelstad

Lærer

Heidi.Thingelstad@bjertnes.vgs.no

Liss Janet Thomson

Lærer

liss.janet.thomson@bjertnes.vgs.no

Dominik Tober

Lærling IT-avdelingen

Dominik.Tober@bjertnes.vgs.no

Alice Tonzig

Lærer

Alice.Tonzig@bjertnes.vgs.no

Helene Torgersen

Kontormedarbeider

Helene.Torgersen@bjertnes.vgs.no

Thor Anders Torgersen

Lærer

Thor.Anders.Torgersen@bjertnes.vgs.no

Karen Marie Traavik

Lærer

Karen.Marie.Traavik@bjertnes.vgs.no

Lena-Marie Digre Tørresvold

Lærer

Lena-Marie.Digre.Torresvold@bjertnes.vgs.no

Guro Vanebo

Lærer

Guro.Vanebo@bjertnes.vgs.no

Mette Vang

Lærer

mette.vang@bjertnes.vgs.no

Jon Arne Brugaard Villmo

Lærer

Jon.Arne.Brugaard.Villmo@bjertnes.vgs.no

Thanapron Yosrueng

Renholder

Thanapron.Yosrueng@bjertnes.vgs.no

Andreas Eilert Østby

Lærer

Andreas.Eilert.Ostby@bjertnes.vgs.no

Bygg- og anleggsteknikk

Lars-Christian Tryger Danielsen

Lærer

Lars-Christian.Tryger.Danielsen@bjertnes.vgs.no

Svein Grønvold

Lærer

svein.gronvold@bjertnes.vgs.no

Lars Huseby Lilleaas

Lærer

Lars.Huseby.Lilleaas@bjertnes.vgs.no

Erik Arthur Rambøl

Lærer

erik.arthur.rambol@bjertnes.vgs.no

Elektrofag

Sten Are Storvik Grønvold

Lærer

Sten.Are.Storvik.Gronvold@bjertnes.vgs.no

Liss Janet Thomson

Lærer

liss.janet.thomson@bjertnes.vgs.no

Thor Anders Torgersen

Lærer

Thor.Anders.Torgersen@bjertnes.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Hanne Kristin Aasen

Lærer

Hanne.kristin.Aasen@bjertnes.vgs.no

Kari Kristine Rise Cook

Lærer

Kari.Kristine.Rise.Cook@bjertnes.vgs.no

Ingvild Blinderen Gleditsch

Lærer

Ingvild.Blinderen.Gleditsch@bjertnes.vgs.no

Linda Malene Henriksen

Lærer

linda.malene.henriksen@bjertnes.vgs.no

Kristin Jøtun

Lærer

Kristin.Jotun@bjertnes.vgs.no

Tove Elisabeth Kittelsrud

Lærer

Tove.Elisabeth.Kittelsrud@bjertnes.vgs.no

Sissel Merete Kristiansen

Lærer

Sissel.Merete.Kristiansen@bjertnes.vgs.no

Kine Lindhardt

Lærer

Kine.Lindhardt@bjertnes.vgs.no

Inger Kristin Hunnestad Mushom

Lærer

Inger.Kristin.Hunnestad.Mushom@bjertnes.vgs.no

Elin Karolina Sandelin

Sosialpedagogisk rådgiver, lærer

Elin.Karolina.Sandelin@bjertnes.vgs.no

Lena Kristine Sveinsson

Lærer

Lena.Kristine.Sveinsson@bjertnes.vgs.no

Ebba Merete Asak Sætren

Lærer

ebba.satren@bjertnes.vgs.no

Studiespesialisering

Trine Messel Amundsen

Lærer

trine.messel.amundsen@bjertnes.vgs.no

Malin Reynolds Aronsen

Lærer

Malin.Reynolds.Aronsen@bjertnes.vgs.no

Hege Linn Aukland

Lærer

Hege.Linn.Aukland@bjertnes.vgs.no

Tone Elisabeth Bakken

Lærer

Tone.Elisabeth.Bakken@bjertnes.vgs.no

Margareta Josefine Francesca Berg

Lærer

Margareta.Josefine.Francesca.Berg@bjertnes.vgs.no

Porang Emamdost

Lærer

porang.emamdost@bjertnes.vgs.no

Cecilie Evju

Lærer

Cecilie.Evju@sandvika.vgs.no

Ina Therese Kristiansen Falkeid

Lærer

Ina.Therese.Kristiansen.Falkeid@bjertnes.vgs.no

Iver Flodberg

Lærer

Iver.Flodberg@bjertnes.vgs.no

Mona Frisli

Lærer

mona.frisli@bjertnes.vgs.no

Anrun Oddveig Furset

Lærer

Anrun.Oddveig.Furset@bjertnes.vgs.no

Amelie Gidoin

Lærer

Amelie.Gidoin@bjertnes.vgs.no

Karen Martine Halling Grey

Lærer, IKT-veileder

Karen.Martine.Halling.Grey@bjertnes.vgs.no

Marie Navestad Gundersen

Lærer

Marie.Navestad.Gundersen@bjertnes.vgs.no

Anne Britt Henriksen

Lærer, kulturkontakt

Anne.Britt.Henriksen@bjertnes.vgs.no

Rolf Karl Hexeberg

Lærer

Rolf.Karl.Hexeberg@bjertnes.vgs.no

Sunniva Elisabeth Holberg

Lærer

Sunniva.Elisabeth.Holberg@bjertnes.vgs.no

Jo-Inge Teig Holen

Lærer

Jo-Inge.Teig.Holen@bjertnes.vgs.no

Ida Kristine Molstad Johnsen

Lærer

Ida.Kristine.Molstad.Johnsen@bjertnes.vgs.no

Julie Johnsen

Lærer

Julie.Johnsen@bjertnes.vgs.no

Anne Britt Justad

Lærer

Anne.Britt.Justad@bjertnes.vgs.no

Anna Oxaal Kaasen

Lærer

Anna.Oxaal.Kaasen@bjertnes.vgs.no

Henrik Lawrence Keeler

Lærer

Henrik.Lawrence.Keeler@bjertnes.vgs.no

Morten Kilde

Lærer

Morten.Kilde@bjertnes.vgs.no

Martine Klungseth

Lærer

Martine.Klungseth@bjertnes.vgs.no

Stein Kulseth

Lærer

Stein.Kulseth@bjertnes.vgs.no

Marie Laupsa

Lærer, koordinator Læringstorget

marie.laupsa@bjertnes.vgs.no

Vigdis Maria Lind

Lærer

Vigdis.Maria.Lind@bjertnes.vgs.no

Sigurd Solvang Midtskogen

Lærer

Sigurd.Solvang.Midtskogen@bjertnes.vgs.no

Sondre Solvang Midtskogen

Lærer

Sondre.Solvang.Midtskogen@bjertnes.vgs.no

Edla Gislefoss Netland

Lærer

Edla.Gislefoss.Netland@bjertnes.vgs.no

Johnny Nilsen

Lærer

johnny.nilsen@bjertnes.vgs.no

Nina Stenvadet Nylenden

Lærer

nina.stenvadet.nylenden@bjertnes.vgs.no

Brit Darell Nymoen

Lærer

Brit.Darell.Nymoen@bjertnes.vgs.no

Kjerstin Grønstad Olsen

Lærer

kjerstin.gronstad.olsen@bjertnes.vgs.no

Lisa Therese Olsen

Lærer

Lisa.Therese.Olsen@bjertnes.vgs.no

Petter Olstad

Lærer

Petter.Olstad@bjertnes.vgs.no

Stine Ose

Lærer

Stine.Ose@bjertnes.vgs.no

Siv Taran Nybråten Skaret

Sosialpedagogisk rådgiver

Siv.Taran.Nybraten.Skaret@bjertnes.vgs.no

Guro Smedsrud

Lærer

Guro.Smedsrud@bjertnes.vgs.no

Kjartan Soltvedt

Lærer

Kjartan.Soltvedt@bjertnes.vgs.no

Hege Anita Søvik

Studieleder, eksamensleder og leder for kontorpersonalet

hege.anita.sovik@bjertnes.vgs.no

Tlf: 67073114

Heidi Halset Thingelstad

Lærer

Heidi.Thingelstad@bjertnes.vgs.no

Alice Tonzig

Lærer

Alice.Tonzig@bjertnes.vgs.no

Guro Vanebo

Lærer

Guro.Vanebo@bjertnes.vgs.no

Mette Vang

Lærer

mette.vang@bjertnes.vgs.no

Andreas Eilert Østby

Lærer

Andreas.Eilert.Ostby@bjertnes.vgs.no

Lærere

Hanne Kristin Aasen

Lærer

Hanne.kristin.Aasen@bjertnes.vgs.no

Trine Messel Amundsen

Lærer

trine.messel.amundsen@bjertnes.vgs.no

Malin Reynolds Aronsen

Lærer

Malin.Reynolds.Aronsen@bjertnes.vgs.no

Hege Linn Aukland

Lærer

Hege.Linn.Aukland@bjertnes.vgs.no

Tone Elisabeth Bakken

Lærer

Tone.Elisabeth.Bakken@bjertnes.vgs.no

Margareta Josefine Francesca Berg

Lærer

Margareta.Josefine.Francesca.Berg@bjertnes.vgs.no

Kari Kristine Rise Cook

Lærer

Kari.Kristine.Rise.Cook@bjertnes.vgs.no

Lars-Christian Tryger Danielsen

Lærer

Lars-Christian.Tryger.Danielsen@bjertnes.vgs.no

Porang Emamdost

Lærer

porang.emamdost@bjertnes.vgs.no

Cecilie Evju

Lærer

Cecilie.Evju@sandvika.vgs.no

Ina Therese Kristiansen Falkeid

Lærer

Ina.Therese.Kristiansen.Falkeid@bjertnes.vgs.no

Mona Frisli

Lærer

mona.frisli@bjertnes.vgs.no

Anrun Oddveig Furset

Lærer

Anrun.Oddveig.Furset@bjertnes.vgs.no

Amelie Gidoin

Lærer

Amelie.Gidoin@bjertnes.vgs.no

Per Kristen Gisleberg

Lærer

Per.Kristen.Gisleberg@bjertnes.vgs.no

Ingvild Blinderen Gleditsch

Lærer

Ingvild.Blinderen.Gleditsch@bjertnes.vgs.no

Karen Martine Halling Grey

Lærer, IKT-veileder

Karen.Martine.Halling.Grey@bjertnes.vgs.no

Svein Grønvold

Lærer

svein.gronvold@bjertnes.vgs.no

Sten Are Storvik Grønvold

Lærer

Sten.Are.Storvik.Gronvold@bjertnes.vgs.no

Marie Navestad Gundersen

Lærer

Marie.Navestad.Gundersen@bjertnes.vgs.no

Mariell Haugen

Lærer

Mariell.Haugen@bjertnes.vgs.no

Anne Britt Henriksen

Lærer, kulturkontakt

Anne.Britt.Henriksen@bjertnes.vgs.no

Linda Malene Henriksen

Lærer

linda.malene.henriksen@bjertnes.vgs.no

Herman Hernæs

Lærer

Herman.Hernas@bjertnes.vgs.no

Rolf Karl Hexeberg

Lærer

Rolf.Karl.Hexeberg@bjertnes.vgs.no

Sunniva Elisabeth Holberg

Lærer

Sunniva.Elisabeth.Holberg@bjertnes.vgs.no

Jo-Inge Teig Holen

Lærer

Jo-Inge.Teig.Holen@bjertnes.vgs.no

Ida Kristine Molstad Johnsen

Lærer

Ida.Kristine.Molstad.Johnsen@bjertnes.vgs.no

Julie Johnsen

Lærer

Julie.Johnsen@bjertnes.vgs.no

Anne Britt Justad

Lærer

Anne.Britt.Justad@bjertnes.vgs.no

Kristin Jøtun

Lærer

Kristin.Jotun@bjertnes.vgs.no

Anna Oxaal Kaasen

Lærer

Anna.Oxaal.Kaasen@bjertnes.vgs.no

Henrik Lawrence Keeler

Lærer

Henrik.Lawrence.Keeler@bjertnes.vgs.no

Morten Kilde

Lærer

Morten.Kilde@bjertnes.vgs.no

Tove Elisabeth Kittelsrud

Lærer

Tove.Elisabeth.Kittelsrud@bjertnes.vgs.no

Martine Klungseth

Lærer

Martine.Klungseth@bjertnes.vgs.no

Sissel Merete Kristiansen

Lærer

Sissel.Merete.Kristiansen@bjertnes.vgs.no

Stein Kulseth

Lærer

Stein.Kulseth@bjertnes.vgs.no

Marie Laupsa

Lærer, koordinator Læringstorget

marie.laupsa@bjertnes.vgs.no

Bent Erik Laustsen

Lærer

Bent.Erik.Laustsen@bjertnes.vgs.no

Andreas Bagås Lien

Lærer

Andreas.Bagas.Lien@bjertnes.vgs.no

Lars Huseby Lilleaas

Lærer

Lars.Huseby.Lilleaas@bjertnes.vgs.no

Vigdis Maria Lind

Lærer

Vigdis.Maria.Lind@bjertnes.vgs.no

Kine Lindhardt

Lærer

Kine.Lindhardt@bjertnes.vgs.no

Sigurd Solvang Midtskogen

Lærer

Sigurd.Solvang.Midtskogen@bjertnes.vgs.no

Sondre Solvang Midtskogen

Lærer

Sondre.Solvang.Midtskogen@bjertnes.vgs.no

Håvard Nord Mjømen

Lærer

Havard.Nord.Mjomen@bjertnes.vgs.no

Inger Kristin Hunnestad Mushom

Lærer

Inger.Kristin.Hunnestad.Mushom@bjertnes.vgs.no

Edla Gislefoss Netland

Lærer

Edla.Gislefoss.Netland@bjertnes.vgs.no

Johnny Nilsen

Lærer

johnny.nilsen@bjertnes.vgs.no

Nina Stenvadet Nylenden

Lærer

nina.stenvadet.nylenden@bjertnes.vgs.no

Brit Darell Nymoen

Lærer

Brit.Darell.Nymoen@bjertnes.vgs.no

Kjerstin Grønstad Olsen

Lærer

kjerstin.gronstad.olsen@bjertnes.vgs.no

Lisa Therese Olsen

Lærer

Lisa.Therese.Olsen@bjertnes.vgs.no

Petter Olstad

Lærer

Petter.Olstad@bjertnes.vgs.no

Stine Ose

Lærer

Stine.Ose@bjertnes.vgs.no

Sondre Kristiansen Prestøy

Lærer

Sondre.Kristiansen.Prestoy@bjertnes.vgs.no

Erik Arthur Rambøl

Lærer

erik.arthur.rambol@bjertnes.vgs.no

Håvard Rosenlund

Lærer

Havard.Rosenlund@bjertnes.vgs.no

Elin Karolina Sandelin

Sosialpedagogisk rådgiver, lærer

Elin.Karolina.Sandelin@bjertnes.vgs.no

Guro Smedsrud

Lærer

Guro.Smedsrud@bjertnes.vgs.no

Kjartan Soltvedt

Lærer

Kjartan.Soltvedt@bjertnes.vgs.no

Lena Kristine Sveinsson

Lærer

Lena.Kristine.Sveinsson@bjertnes.vgs.no

Ebba Merete Asak Sætren

Lærer

ebba.satren@bjertnes.vgs.no

Heidi Halset Thingelstad

Lærer

Heidi.Thingelstad@bjertnes.vgs.no

Liss Janet Thomson

Lærer

liss.janet.thomson@bjertnes.vgs.no

Alice Tonzig

Lærer

Alice.Tonzig@bjertnes.vgs.no

Thor Anders Torgersen

Lærer

Thor.Anders.Torgersen@bjertnes.vgs.no

Karen Marie Traavik

Lærer

Karen.Marie.Traavik@bjertnes.vgs.no

Lena-Marie Digre Tørresvold

Lærer

Lena-Marie.Digre.Torresvold@bjertnes.vgs.no

Guro Vanebo

Lærer

Guro.Vanebo@bjertnes.vgs.no

Mette Vang

Lærer

mette.vang@bjertnes.vgs.no

Jon Arne Brugaard Villmo

Lærer

Jon.Arne.Brugaard.Villmo@bjertnes.vgs.no

Andreas Eilert Østby

Lærer

Andreas.Eilert.Ostby@bjertnes.vgs.no

Ledelse

Mads-André Andersen

Administrativ leder, avdelingsleder for servicepersonalet

Mads-Andre.Andersen@bjertnes.vgs.no

Runa Marianne Lie Berg

Rektor (i permisjon)

Runa.Marianne.Lie.Berg@bjertnes.vgs.no

Nina Helene Rognerud Grønlie

Pedagogisk leder, avdelingsleder for helse- og oppvekstfag og elevtjenesten

Nina.Helene.Rognerud.Gronlie@bjertnes.vgs.no

Morten Ebbell Hestnes

Pedagogisk leder, avdelingsleder for kroppsøving/idrett og realfag

Morten.Ebbell.Hestnes@bjertnes.vgs.no

Bodil Kvame

Pedagogisk leder, avdelingsleder for norsk, engelsk og fremmedspråk

Bodil.Kvame@bjertnes.vgs.no

Randi Michaelsen

Konstituert rektor, avdelingsleder for service og samferdsel

Randi.Michaelsen@bjertnes.vgs.no

Anne-Christin Østbye Skilbrei

Pedagogisk leder, avdelingsleder for samfunnsfag, bygg- og anleggsfag og elektrofag

Anne-Christin.Ostbye.Skilbrei@bjertnes.vgs.no

Hege Anita Søvik

Studieleder, eksamensleder og leder for kontorpersonalet

hege.anita.sovik@bjertnes.vgs.no

Tlf: 67073114

Rådgivere

Anne Lie Kongsrud

Sosialpedagogisk rådgiver

anne.lie.kongsrud@bjertnes.vgs.no

Guri Mæhlum

Karriereveileder

Guri.Mahlum@bjertnes.vgs.no

Elin Karolina Sandelin

Sosialpedagogisk rådgiver, lærer

Elin.Karolina.Sandelin@bjertnes.vgs.no

Siv Taran Nybråten Skaret

Sosialpedagogisk rådgiver

Siv.Taran.Nybraten.Skaret@bjertnes.vgs.no

Andre ansatte

Birgit Lindseth Angen

Kontormedarbeider

Birgit.Lindseth.Angen@bjertnes.vgs.no

Anne Kjersti Bekkelien

Bibliotekar

anne.kjersti.bekkelien@bjertnes.vgs.no

Helene Alice Bruun

Lærer

Helene.Alice.Bruun@skedsmo.vgs.no

Grethe Engen

Kontormedarbeider

Grethe.Engen@bjertnes.vgs.no

Iver Flodberg

Lærer

Iver.Flodberg@bjertnes.vgs.no

Heidi Kristine Holme Frøberg

Helsesykepleier

Heidi.Kristine.Holme.Froberg@bjertnes.vgs.no

Jesinter Kemunto Holvik

Renholder

Jesinter.Kemunto.Holvik@bjertnes.vgs.no

Marianne Evy Thorleifsdatter Isaksen

Bibliotekmedarbeider

Marianne.Evy.Thorleifsdatter.Isaksen@bjertnes.vgs.no

Thor-Egil Johannessen

Renholder

Thor-Egil.Johannessen@bjertnes.vgs.no

Dag Lennart Johansson

Systemansvarlig IT

dag.lennart.johansson@bjertnes.vgs.no

Catherine Apego Jørgensen

Renholder

Catherine.Apego.Jorgensen@bjertnes.vgs.no

Mia Kaels Kalleberg

Miljøarbeider

Mia.Kaels.Kalleberg@bjertnes.vgs.no

Somphis Kosa

Renholder

Somphis.Kosa@bjertnes.vgs.no

Laila Larsen

Renholder

laila.larsen@bjertnes.vgs.no

Monica Ottesen

Kontormedarbeider

monica.ottesen@bjertnes.vgs.no

Lars Sveum

Vaktmester

Lars.Sveum2@bjertnes.vgs.no

Dominik Tober

Lærling IT-avdelingen

Dominik.Tober@bjertnes.vgs.no

Helene Torgersen

Kontormedarbeider

Helene.Torgersen@bjertnes.vgs.no

Thanapron Yosrueng

Renholder

Thanapron.Yosrueng@bjertnes.vgs.no