Ansatte

Alle ansatte

Hanne Kristin Aasen

Lærer

Hanne.kristin.Aasen@bjertnes.vgs.no

Trine Messel Amundsen

Lærer

trine.messel.amundsen@bjertnes.vgs.no

Tor Arvid Andersen

Lærer

Tor.Arvid.Andersen@bjertnes.vgs.no

Anne Kjersti Bekkelien

Bibliotekar

anne.kjersti.bekkelien@bjertnes.vgs.no

Runa Lie Berg

Rektor

runa.lie.berg@bjertnes.vgs.no

Patricia Noemi Asdal Bjørgan

Lærer

Patricia.Noemi.Asdal.Bjorgan@bjertnes.vgs.no

Kari Kristine Rise Cook

Lærer

Kari.Kristine.Rise.Cook@bjertnes.vgs.no

Marie Eberson Degnæs

Lærer

Marie.Eberson.Degnas@bjertnes.vgs.no

Porang Emamdost

Lærer

porang.emamdost@bjertnes.vgs.no

Grethe Engen

Kontormedarbeider

Grethe.Engen@bjertnes.vgs.no

Mads Farner

Lærer

mads.farner@bjertnes.vgs.no

Knut Fredriksen

Lærer

knut.fredriksen@bjertnes.vgs.no

Mona Frisli

Lærer

mona.frisli@bjertnes.vgs.no

Heidi Frøberg

Helsesøster

Heidi.Froberg@bjertnes.vgs.no

Anrun O. Furset

Lærer

Anrun.O.Furset@bjertnes.vgs.no

Amélie Gidoin

Lærer

Amelie.Gidoin@bjertnes.vgs.no

Per Kristen Gisleberg

Lærer

per.kristen.gisleberg@bjertnes.vgs.no

Karen Martine Halling Grey

Lærer

Karen.Martine.Halling.Grey@bjertnes.vgs.no

Nina Helene Rognerud Grønlie

Pedagogisk leder, avdeling for yrkesfag

Nina.Helene.Rognerud.Gronlie@bjertnes.vgs.no

Svein Grønvold

Lærer

svein.gronvold@bjertnes.vgs.no

Unni Rigmor Gulbrandsen

Renholder

unni.rigmor.gulbrandsen@bjertnes.vgs.no

Jan Gulbrandsen

Lærer

jan.gulbrandsen@bjertnes.vgs.no

Marie Navestad Gundersen

Lærer

Marie.Navestad.Gundersen@bjertnes.vgs.no

Edel Johanne Hagen

Ledende renholder/Bibliotekmedarbeider

edel.johanne.hagen@bjertnes.vgs.no

Anne-Britt Henriksen

Lærer, kulturkontakt

Anne-Britt.Henriksen@bjertnes.vgs.no

Linda Malene Henriksen

Lærer

linda.malene.henriksen@bjertnes.vgs.no

Herman Hernæs

Lærer

Herman.Hernas@bjertnes.vgs.no

Rolf Karl Hexeberg

Lærer

Rolf.Karl.Hexeberg@bjertnes.vgs.no

Sunniva Elisabeth Holberg

Lærer

Sunniva.Elisabeth.Holberg@bjertnes.vgs.no

Jo-Inge Teig Holen

Lærer

Jo-Inge.Teig.Holen@bjertnes.vgs.no

Jesinter Kemunto Holvik

Renholder

Jesinter.Kemunto.Holvik@bjertnes.vgs.no

Dag Lennart Johansson

Systemansvarlig IT

dag.lennart.johansson@bjertnes.vgs.no

Ida Kristine Molstad Johnsen

Lærer

ida.kristine.molstad.johnsen@bjertnes.vgs.no

Britt Justad

Lærer

Britt.Justad@bjertnes.vgs.no

Catherine Apego Jørgensen

Renholder

Catherine.Apego.Jorgensen@bjertnes.vgs.no

Anna Oxaal Kaasen

Lærer

Anna.Oxaal.Kaasen@bjertnes.vgs.no

Thanapron Yosrueng Kenny

Renholder

Thanapron.Yosrueng.Kenny@bjertnes.vgs.no

Morten Kilde

Lærer

Morten.Kilde@bjertnes.vgs.no

Tove E. Kittelsrud

Lærer

tove.e.kittelsrud@bjertnes.vgs.no

Alina Patrycja Klich

Renholder

Alina.Patrycja.Klich@bjertnes.vgs.no

Martine Klungseth

Lærer

Martine.Klungseth@bjertnes.vgs.no

Eva Beate Knap

Lærer

eva.beate.knap@bjertnes.vgs.no

Anne Lie Kongsrud

Pedagogisk leder, trinn 1 studiespesialisering

anne.lie.kongsrud@bjertnes.vgs.no

Sissel Kristiansen

Lærer

sissel.kristiansen@bjertnes.vgs.no

Stein Kulseth

Lærer

Stein.Kulseth@bjertnes.vgs.no

Bodil Kvame

Pedagogisk leder, trinn 3 studiespesialisering

Bodil.Kvame@bjertnes.vgs.no

Laila Larsen

Renholder

laila.larsen@bjertnes.vgs.no

Marie Laupsa

Sosialpedagogisk rådgiver

marie.laupsa@bjertnes.vgs.no

Christian Laupsa

Lærer

Christian.Laupsa@bjertnes.vgs.no

Andreas Bagås Lien

Lærer

Andreas.Bagas.Lien@bjertnes.vgs.no

Lars Huseby Lilleaas

Lærer

Lars.Huseby.Lilleaas@bjertnes.vgs.no

Vigdis Maria Lind

Lærer

Vigdis.Maria.Lind@bjertnes.vgs.no

Laurits Lundgaard

Miljøarbeider

Laurits.Lundgaard@bjertnes.vgs.no

Randi Michaelsen

Konstituert rektor f.o.m. 19.06.2017

Randi.Michaelsen@bjertnes.vgs.no

Sigurd Midtskogen

Lærer

Sigurd.Midtskogen@bjertnes.vgs.no

Odd Mikael Moen

Tilsynsvakt

Odd.Mikael.Moen@bjertnes.vgs.no

Martin Eivind Moen

Lærer

Martin.Eivind.Moen@bjertnes.vgs.no

Alireza Mojadadi

Lærling IT

Alireza.Mojadadi@bjertnes.vgs.no

Guro Lyngstad Myklestul

Lærer

Guro.Lyngstad.Myklestul@bjertnes.vgs.no

Guri Mæhlum

Karriereveileder

Guri.Mahlum@bjertnes.vgs.no

Johnny Nilsen

Lærer

johnny.nilsen@bjertnes.vgs.no

Nina Stenvadet Nylenden

Lærer

nina.stenvadet.nylenden@bjertnes.vgs.no

Kjerstin Grønstad Olsen

Lærer

kjerstin.gronstad.olsen@bjertnes.vgs.no

Lisa Therese Olsen

Lærer

Lisa.Therese.Olsen@bjertnes.vgs.no

Petter Olstad

Lærer

Petter.Olstad@bjertnes.vgs.no

Monica Ottesen

Kontormedarbeider

monica.ottesen@bjertnes.vgs.no

Lars Preus

Lærer

Lars.Preus@bjertnes.vgs.no

Erik Arthur Rambøl

Lærer

erik.arthur.rambol@bjertnes.vgs.no

Jo Inge Rikstad

Tilsynsvakt

Jo.Inge.Rikstad@bjertnes.vgs.no

Håvard Rosenlund

Lærer

Havard.Rosenlund@bjertnes.vgs.no

Elin Karolina Sandelin

Lærer

Elin.Karolina.Sandelin@bjertnes.vgs.no

Siri Sellæg

Lærer

Siri.Sellag@bjertnes.vgs.no

Siv Taran Skaret

Lærer/Sosialpedagogisk rådgiver

siv.taran.skaret@bjertnes.vgs.no

Kristin Slungård

Miljøarbeider

Kristin.Slungard@bjertnes.vgs.no

Guro Smedsrud

Lærer

Guro.Smedsrud@bjertnes.vgs.no

Odd Steinar Snortheim

Lærer

Odd.Steinar.Snortheim@bjertnes.vgs.no

Kjartan Soltvedt

Lærer

Kjartan.Soltvedt@bjertnes.vgs.no

Lars Sveum

Vaktmester

Lars.Sveum2@bjertnes.vgs.no

Ebba Merete Asak Sætren

Lærer

ebba.satren@bjertnes.vgs.no

Hege Anita Søvik

Pedagogisk leder, trinn 2 studiespesialisering og eksamensleder

hege.anita.sovik@bjertnes.vgs.no

Tlf: 67073114

Elena Tandberg

Renholder

Elena.Tandberg@bjertnes.vgs.no

Heidi Halset Thingelstad

Lærer

Heidi.Thingelstad@bjertnes.vgs.no

Liss Janet Thomson

Lærer

liss.janet.thomson@bjertnes.vgs.no

Alice Tonzig

Lærer

Alice.Tonzig@bjertnes.vgs.no

Helene Torgersen

Kontormedarbeider

Helene.Torgersen@bjertnes.vgs.no

Karen Marie Traavik

Sosialpedagogisk rådgiver

Karen.Marie.Traavik@bjertnes.vgs.no

Caroline Ingeborg Vandsemb

Lærer

Caroline.Ingeborg.Vandsemb@bjertnes.vgs.no

Guro Vanebo

Lærer

Guro.Vanebo@bjertnes.vgs.no

Mette Vang

Lærer

mette.vang@bjertnes.vgs.no

Jon Arne Brugaard Villmo

Lærer

Jon.Arne.Brugaard.Villmo@bjertnes.vgs.no

Aina-Iren Volden

Lærer

aina-iren.volden@bjertnes.vgs.no

Thomas Weisser-Svendsen

Administrativ leder

Thomas.Weisser-Svendsen@bjertnes.vgs.no

Mette Østli

Kontormedarbeider

Mette.Ostli@bjertnes.vgs.no

Knut Hermundstad Østmoe

Lærer

knut.hermundstad.ostmoe@bjertnes.vgs.no

Bygg- og anleggsteknikk

Knut Fredriksen

Lærer

knut.fredriksen@bjertnes.vgs.no

Svein Grønvold

Lærer

svein.gronvold@bjertnes.vgs.no

Erik Arthur Rambøl

Lærer

erik.arthur.rambol@bjertnes.vgs.no

Elektrofag

Martin Eivind Moen

Lærer

Martin.Eivind.Moen@bjertnes.vgs.no

Odd Steinar Snortheim

Lærer

Odd.Steinar.Snortheim@bjertnes.vgs.no

Liss Janet Thomson

Lærer

liss.janet.thomson@bjertnes.vgs.no

Aina-Iren Volden

Lærer

aina-iren.volden@bjertnes.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Hanne Kristin Aasen

Lærer

Hanne.kristin.Aasen@bjertnes.vgs.no

Kari Kristine Rise Cook

Lærer

Kari.Kristine.Rise.Cook@bjertnes.vgs.no

Linda Malene Henriksen

Lærer

linda.malene.henriksen@bjertnes.vgs.no

Tove E. Kittelsrud

Lærer

tove.e.kittelsrud@bjertnes.vgs.no

Sissel Kristiansen

Lærer

sissel.kristiansen@bjertnes.vgs.no

Elin Karolina Sandelin

Lærer

Elin.Karolina.Sandelin@bjertnes.vgs.no

Ebba Merete Asak Sætren

Lærer

ebba.satren@bjertnes.vgs.no

Service og samferdsel

Guro Lyngstad Myklestul

Lærer

Guro.Lyngstad.Myklestul@bjertnes.vgs.no

Siri Sellæg

Lærer

Siri.Sellag@bjertnes.vgs.no

Studiespesialisering

Trine Messel Amundsen

Lærer

trine.messel.amundsen@bjertnes.vgs.no

Tor Arvid Andersen

Lærer

Tor.Arvid.Andersen@bjertnes.vgs.no

Patricia Noemi Asdal Bjørgan

Lærer

Patricia.Noemi.Asdal.Bjorgan@bjertnes.vgs.no

Marie Eberson Degnæs

Lærer

Marie.Eberson.Degnas@bjertnes.vgs.no

Porang Emamdost

Lærer

porang.emamdost@bjertnes.vgs.no

Mads Farner

Lærer

mads.farner@bjertnes.vgs.no

Mona Frisli

Lærer

mona.frisli@bjertnes.vgs.no

Anrun O. Furset

Lærer

Anrun.O.Furset@bjertnes.vgs.no

Amélie Gidoin

Lærer

Amelie.Gidoin@bjertnes.vgs.no

Karen Martine Halling Grey

Lærer

Karen.Martine.Halling.Grey@bjertnes.vgs.no

Jan Gulbrandsen

Lærer

jan.gulbrandsen@bjertnes.vgs.no

Marie Navestad Gundersen

Lærer

Marie.Navestad.Gundersen@bjertnes.vgs.no

Anne-Britt Henriksen

Lærer, kulturkontakt

Anne-Britt.Henriksen@bjertnes.vgs.no

Rolf Karl Hexeberg

Lærer

Rolf.Karl.Hexeberg@bjertnes.vgs.no

Sunniva Elisabeth Holberg

Lærer

Sunniva.Elisabeth.Holberg@bjertnes.vgs.no

Jo-Inge Teig Holen

Lærer

Jo-Inge.Teig.Holen@bjertnes.vgs.no

Ida Kristine Molstad Johnsen

Lærer

ida.kristine.molstad.johnsen@bjertnes.vgs.no

Britt Justad

Lærer

Britt.Justad@bjertnes.vgs.no

Anna Oxaal Kaasen

Lærer

Anna.Oxaal.Kaasen@bjertnes.vgs.no

Morten Kilde

Lærer

Morten.Kilde@bjertnes.vgs.no

Martine Klungseth

Lærer

Martine.Klungseth@bjertnes.vgs.no

Eva Beate Knap

Lærer

eva.beate.knap@bjertnes.vgs.no

Stein Kulseth

Lærer

Stein.Kulseth@bjertnes.vgs.no

Marie Laupsa

Sosialpedagogisk rådgiver

marie.laupsa@bjertnes.vgs.no

Christian Laupsa

Lærer

Christian.Laupsa@bjertnes.vgs.no

Lars Huseby Lilleaas

Lærer

Lars.Huseby.Lilleaas@bjertnes.vgs.no

Vigdis Maria Lind

Lærer

Vigdis.Maria.Lind@bjertnes.vgs.no

Sigurd Midtskogen

Lærer

Sigurd.Midtskogen@bjertnes.vgs.no

Johnny Nilsen

Lærer

johnny.nilsen@bjertnes.vgs.no

Nina Stenvadet Nylenden

Lærer

nina.stenvadet.nylenden@bjertnes.vgs.no

Kjerstin Grønstad Olsen

Lærer

kjerstin.gronstad.olsen@bjertnes.vgs.no

Lisa Therese Olsen

Lærer

Lisa.Therese.Olsen@bjertnes.vgs.no

Petter Olstad

Lærer

Petter.Olstad@bjertnes.vgs.no

Lars Preus

Lærer

Lars.Preus@bjertnes.vgs.no

Siv Taran Skaret

Lærer/Sosialpedagogisk rådgiver

siv.taran.skaret@bjertnes.vgs.no

Guro Smedsrud

Lærer

Guro.Smedsrud@bjertnes.vgs.no

Kjartan Soltvedt

Lærer

Kjartan.Soltvedt@bjertnes.vgs.no

Hege Anita Søvik

Pedagogisk leder, trinn 2 studiespesialisering og eksamensleder

hege.anita.sovik@bjertnes.vgs.no

Tlf: 67073114

Heidi Halset Thingelstad

Lærer

Heidi.Thingelstad@bjertnes.vgs.no

Alice Tonzig

Lærer

Alice.Tonzig@bjertnes.vgs.no

Caroline Ingeborg Vandsemb

Lærer

Caroline.Ingeborg.Vandsemb@bjertnes.vgs.no

Guro Vanebo

Lærer

Guro.Vanebo@bjertnes.vgs.no

Mette Vang

Lærer

mette.vang@bjertnes.vgs.no

Knut Hermundstad Østmoe

Lærer

knut.hermundstad.ostmoe@bjertnes.vgs.no

Lærere

Hanne Kristin Aasen

Lærer

Hanne.kristin.Aasen@bjertnes.vgs.no

Trine Messel Amundsen

Lærer

trine.messel.amundsen@bjertnes.vgs.no

Tor Arvid Andersen

Lærer

Tor.Arvid.Andersen@bjertnes.vgs.no

Patricia Noemi Asdal Bjørgan

Lærer

Patricia.Noemi.Asdal.Bjorgan@bjertnes.vgs.no

Kari Kristine Rise Cook

Lærer

Kari.Kristine.Rise.Cook@bjertnes.vgs.no

Marie Eberson Degnæs

Lærer

Marie.Eberson.Degnas@bjertnes.vgs.no

Porang Emamdost

Lærer

porang.emamdost@bjertnes.vgs.no

Mads Farner

Lærer

mads.farner@bjertnes.vgs.no

Knut Fredriksen

Lærer

knut.fredriksen@bjertnes.vgs.no

Mona Frisli

Lærer

mona.frisli@bjertnes.vgs.no

Anrun O. Furset

Lærer

Anrun.O.Furset@bjertnes.vgs.no

Amélie Gidoin

Lærer

Amelie.Gidoin@bjertnes.vgs.no

Per Kristen Gisleberg

Lærer

per.kristen.gisleberg@bjertnes.vgs.no

Karen Martine Halling Grey

Lærer

Karen.Martine.Halling.Grey@bjertnes.vgs.no

Svein Grønvold

Lærer

svein.gronvold@bjertnes.vgs.no

Jan Gulbrandsen

Lærer

jan.gulbrandsen@bjertnes.vgs.no

Marie Navestad Gundersen

Lærer

Marie.Navestad.Gundersen@bjertnes.vgs.no

Anne-Britt Henriksen

Lærer, kulturkontakt

Anne-Britt.Henriksen@bjertnes.vgs.no

Linda Malene Henriksen

Lærer

linda.malene.henriksen@bjertnes.vgs.no

Herman Hernæs

Lærer

Herman.Hernas@bjertnes.vgs.no

Rolf Karl Hexeberg

Lærer

Rolf.Karl.Hexeberg@bjertnes.vgs.no

Sunniva Elisabeth Holberg

Lærer

Sunniva.Elisabeth.Holberg@bjertnes.vgs.no

Jo-Inge Teig Holen

Lærer

Jo-Inge.Teig.Holen@bjertnes.vgs.no

Ida Kristine Molstad Johnsen

Lærer

ida.kristine.molstad.johnsen@bjertnes.vgs.no

Britt Justad

Lærer

Britt.Justad@bjertnes.vgs.no

Anna Oxaal Kaasen

Lærer

Anna.Oxaal.Kaasen@bjertnes.vgs.no

Morten Kilde

Lærer

Morten.Kilde@bjertnes.vgs.no

Tove E. Kittelsrud

Lærer

tove.e.kittelsrud@bjertnes.vgs.no

Martine Klungseth

Lærer

Martine.Klungseth@bjertnes.vgs.no

Eva Beate Knap

Lærer

eva.beate.knap@bjertnes.vgs.no

Sissel Kristiansen

Lærer

sissel.kristiansen@bjertnes.vgs.no

Stein Kulseth

Lærer

Stein.Kulseth@bjertnes.vgs.no

Marie Laupsa

Sosialpedagogisk rådgiver

marie.laupsa@bjertnes.vgs.no

Christian Laupsa

Lærer

Christian.Laupsa@bjertnes.vgs.no

Andreas Bagås Lien

Lærer

Andreas.Bagas.Lien@bjertnes.vgs.no

Lars Huseby Lilleaas

Lærer

Lars.Huseby.Lilleaas@bjertnes.vgs.no

Vigdis Maria Lind

Lærer

Vigdis.Maria.Lind@bjertnes.vgs.no

Sigurd Midtskogen

Lærer

Sigurd.Midtskogen@bjertnes.vgs.no

Martin Eivind Moen

Lærer

Martin.Eivind.Moen@bjertnes.vgs.no

Guro Lyngstad Myklestul

Lærer

Guro.Lyngstad.Myklestul@bjertnes.vgs.no

Johnny Nilsen

Lærer

johnny.nilsen@bjertnes.vgs.no

Nina Stenvadet Nylenden

Lærer

nina.stenvadet.nylenden@bjertnes.vgs.no

Kjerstin Grønstad Olsen

Lærer

kjerstin.gronstad.olsen@bjertnes.vgs.no

Lisa Therese Olsen

Lærer

Lisa.Therese.Olsen@bjertnes.vgs.no

Petter Olstad

Lærer

Petter.Olstad@bjertnes.vgs.no

Lars Preus

Lærer

Lars.Preus@bjertnes.vgs.no

Erik Arthur Rambøl

Lærer

erik.arthur.rambol@bjertnes.vgs.no

Håvard Rosenlund

Lærer

Havard.Rosenlund@bjertnes.vgs.no

Elin Karolina Sandelin

Lærer

Elin.Karolina.Sandelin@bjertnes.vgs.no

Siri Sellæg

Lærer

Siri.Sellag@bjertnes.vgs.no

Siv Taran Skaret

Lærer/Sosialpedagogisk rådgiver

siv.taran.skaret@bjertnes.vgs.no

Guro Smedsrud

Lærer

Guro.Smedsrud@bjertnes.vgs.no

Odd Steinar Snortheim

Lærer

Odd.Steinar.Snortheim@bjertnes.vgs.no

Kjartan Soltvedt

Lærer

Kjartan.Soltvedt@bjertnes.vgs.no

Ebba Merete Asak Sætren

Lærer

ebba.satren@bjertnes.vgs.no

Heidi Halset Thingelstad

Lærer

Heidi.Thingelstad@bjertnes.vgs.no

Liss Janet Thomson

Lærer

liss.janet.thomson@bjertnes.vgs.no

Alice Tonzig

Lærer

Alice.Tonzig@bjertnes.vgs.no

Caroline Ingeborg Vandsemb

Lærer

Caroline.Ingeborg.Vandsemb@bjertnes.vgs.no

Guro Vanebo

Lærer

Guro.Vanebo@bjertnes.vgs.no

Mette Vang

Lærer

mette.vang@bjertnes.vgs.no

Jon Arne Brugaard Villmo

Lærer

Jon.Arne.Brugaard.Villmo@bjertnes.vgs.no

Aina-Iren Volden

Lærer

aina-iren.volden@bjertnes.vgs.no

Knut Hermundstad Østmoe

Lærer

knut.hermundstad.ostmoe@bjertnes.vgs.no

Ledelse

Runa Lie Berg

Rektor

runa.lie.berg@bjertnes.vgs.no

Nina Helene Rognerud Grønlie

Pedagogisk leder, avdeling for yrkesfag

Nina.Helene.Rognerud.Gronlie@bjertnes.vgs.no

Anne Lie Kongsrud

Pedagogisk leder, trinn 1 studiespesialisering

anne.lie.kongsrud@bjertnes.vgs.no

Bodil Kvame

Pedagogisk leder, trinn 3 studiespesialisering

Bodil.Kvame@bjertnes.vgs.no

Randi Michaelsen

Konstituert rektor f.o.m. 19.06.2017

Randi.Michaelsen@bjertnes.vgs.no

Hege Anita Søvik

Pedagogisk leder, trinn 2 studiespesialisering og eksamensleder

hege.anita.sovik@bjertnes.vgs.no

Tlf: 67073114

Thomas Weisser-Svendsen

Administrativ leder

Thomas.Weisser-Svendsen@bjertnes.vgs.no

Rådgivere

Marie Laupsa

Sosialpedagogisk rådgiver

marie.laupsa@bjertnes.vgs.no

Guri Mæhlum

Karriereveileder

Guri.Mahlum@bjertnes.vgs.no

Siv Taran Skaret

Lærer/Sosialpedagogisk rådgiver

siv.taran.skaret@bjertnes.vgs.no

Karen Marie Traavik

Sosialpedagogisk rådgiver

Karen.Marie.Traavik@bjertnes.vgs.no

Andre ansatte

Anne Kjersti Bekkelien

Bibliotekar

anne.kjersti.bekkelien@bjertnes.vgs.no

Grethe Engen

Kontormedarbeider

Grethe.Engen@bjertnes.vgs.no

Heidi Frøberg

Helsesøster

Heidi.Froberg@bjertnes.vgs.no

Unni Rigmor Gulbrandsen

Renholder

unni.rigmor.gulbrandsen@bjertnes.vgs.no

Edel Johanne Hagen

Ledende renholder/Bibliotekmedarbeider

edel.johanne.hagen@bjertnes.vgs.no

Jesinter Kemunto Holvik

Renholder

Jesinter.Kemunto.Holvik@bjertnes.vgs.no

Dag Lennart Johansson

Systemansvarlig IT

dag.lennart.johansson@bjertnes.vgs.no

Catherine Apego Jørgensen

Renholder

Catherine.Apego.Jorgensen@bjertnes.vgs.no

Thanapron Yosrueng Kenny

Renholder

Thanapron.Yosrueng.Kenny@bjertnes.vgs.no

Alina Patrycja Klich

Renholder

Alina.Patrycja.Klich@bjertnes.vgs.no

Laila Larsen

Renholder

laila.larsen@bjertnes.vgs.no

Laurits Lundgaard

Miljøarbeider

Laurits.Lundgaard@bjertnes.vgs.no

Odd Mikael Moen

Tilsynsvakt

Odd.Mikael.Moen@bjertnes.vgs.no

Alireza Mojadadi

Lærling IT

Alireza.Mojadadi@bjertnes.vgs.no

Monica Ottesen

Kontormedarbeider

monica.ottesen@bjertnes.vgs.no

Jo Inge Rikstad

Tilsynsvakt

Jo.Inge.Rikstad@bjertnes.vgs.no

Kristin Slungård

Miljøarbeider

Kristin.Slungard@bjertnes.vgs.no

Lars Sveum

Vaktmester

Lars.Sveum2@bjertnes.vgs.no

Elena Tandberg

Renholder

Elena.Tandberg@bjertnes.vgs.no

Helene Torgersen

Kontormedarbeider

Helene.Torgersen@bjertnes.vgs.no

Mette Østli

Kontormedarbeider

Mette.Ostli@bjertnes.vgs.no